| Elsa1998 a întrebat:

Mai fetelor? Am si eu o problemma cu un mitocan sa ii zic asa.
Mie imi spune ca mersi iubeste si ca sunt regina lui si dupa cateva minute imi spune ca abia adteapta sa isi gaseasca o bunaciune. imi trimite conversatii de ale lui cu fete si zice ca pun botu fetele si etc. Asta isi bate joc de mine sau sunt eu proasta?
Ms pentru orice raspuns. va pup
Pot raspunde si baietii desigur. ei stiu mai bine ce gandesc

Răspuns Câştigător
| SebylVane1890 a răspuns:

Cum e sa fi regina?laughingScuze, dar nu am putut sa ma abtin, chestiile cu "regina mea, viata mea" ma fac sa rad cu lacrimilaughing
Intr-adevar este un mitocan care habar nu are ce vrea si iti face tie nervi.Crede-ma,sunt multi asa, nu merita sa te enervezi pentru el.Comunicarea e cheia.Mereu a fost, mereu va fi.Intreba-l direct ce gandeste si ce ar vrea si spune-i ca nu ai chef de tipul asta de prosteli. Spune-i in primul rand ce te deranjeaza si te face confuza si intreba-l daca o face intentionat.In majoritatea cazurilor nici nu isi dau seama ca fac asta, asa ca sa nu ti se para ciudat ca spun asta.Incearca sa nu pari prea rea, pentru ca o sa se sperie si zice din prima nu.Dar nu fi nici prea buna ca te ia de fraiera.Stiu ca suna "mult prea auzit", dar e adevarat.Si nu ii mai permite. Daca nu iti place cum se comporta sau ce informatii iti trimite spune-i asta si daca nu se opreste sau nu ii pasa ca te deranjeaza merita un frumos 'have a nice life"
In schimb, ar putea sa te considere doar o prietena buna, iar aici situatia e mult prea complicata, asa ca ma opresc din explicat, sper ca iti dai seama singura.Bafta big grin

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Baiatul este genul de „cocălarus idiotus".
Face misto de tine.Nu merită sa stai langă un asemenea specimen.

| Radu284 a răspuns:

Daca face faze de genul asta, probabil ca nu te iubeste asa de mult cum speri tu.

| pufulescu a răspuns:

Adica trimite " iubitei " conversatiile lui cu fete? E interesat doar de noi cuceriri inseamna si n-are nici o treaba cu tine, gaseste-ti unul interesat de tine.

| AnaNnnnnnn a răspuns:

Fa si tu la fel! Vorbeste cu altii si arata-i conversatiile!