| Clamidia a întrebat:

Eu am o impresie ca iubitul meu nu mai tine la mine sau ca nici nu a ținut doar prin faptul ca multă lume îmi spune ca e la vrăjeala și când i-am spus s-a enervat ca eu pun tot la inima ce zice lumea. Ieri mi-a dat conturile lui ca sa vad ce face el dar eu nu le-am vrut. Și m-am uitat pe Instagram și avea conversații cu câteva fete, nu multe ( 3-4 cred) cu dulcegării " ce faci frumusete" avea de genul. Eu m-am suparat tare când am văzut și i-am trimis ss și am zis tot ce gândesc acum despre el. A spus ca dacă eu nu cred ca el ma iubește ce rost are. După nu îmi mai răspundea la mesaje și i-am zis ca dacă vrea sa vorbim sa vina la mine in bloc, nu a răspuns dar a venit. Și a spus ca el dacă voia sa le șteargă sa nu le văd eu, le ștergea. Dar nu le-a șters... după s-a dus in fata blocului fără sa spună nimic și stătea cu capul in jos și asculta muzica trista. Eu am început sa plâng și el a plecat pe niște bănci iar eu m-am dus in alta direcție plângând. După 2 minute a alergat după mine si m-a îmbrățișat strâns. L-am întrebat de ce a venit și a zis ca a venit deoarece ma iubește. Eu nu știu ce sa cred. Îmi pare ca nu mai e la fel. Am 3 luni și ceva cu el. ( e cea mai lunga relație a lui) înainte a și plâns pentru mine. Acum ma gândesc doar ca face tot la vrăjeala. Am visat ca m-a înșelat și m-a lăsat și am plâns foarte mult in vis. Și m-am trezit foarte panicata. Nu știu ce sa cred sau sa fac. Plâng de doua zile...
Scz pentru greșeli... crying

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă tu simți că nu te mai iubește nu îl mai căuta un timp.
Nu merită să plângi pentru el.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

sad destul de tristă situație, dar așa sunt aproximativ jumătate din bărbați. Așa că încearcă să te distanțezi de el și să cauți pe altcineva. O să fie totul bine tongue