| Reveenton a întrebat:

Mai functioneaza agatatul pe strada in zilele astea?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cu masca-n bot habar n-ai pe cine "agăți" sau cine te "agață" : deci nu

Răspuns utilizator avertizat
| andreea2346 a răspuns:

Dupa parerea mea agatatul pe strada e o porcarie si unii sunt foarte nesimtiti.
nu poti sa 'agati ' straini.
dar each with their own

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru andreea2346):

Sa-mi bag picioarele, daca vezi o fata sau un baiat pe strada (daca esti fata) si iti place de ea/el nu poti sa te duci sa te bagi in vorba si sa inviti fata/baiatul la un ceai, cafea, suc sau mai stiu eu ce? Dupa tine cred ca ar trebui sa poti sa te intalnesti cu persoane doar din satul tau sau cartierul tau si atat

| andreea2346 a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ce am zis eu e strict parerea mea, fiecare face ce vrea.