| anonim_4396 a întrebat:

Mai merita macbook pro 15" 2016 i7 in zilele astea? Nu ma intereseaza alte modele sau "ceva mai noi/bun", doresc o parere daca mai functioneaza ok, nu "agata" sau ceva. Multumesc

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

A-ți lua un gaget vechi de opt ani, e similar cu a te mărita cu un moș (tu fiind adolescentă să zicem...)

| UserRo10 a răspuns:

Depinde pentru ce ai nevoie. Daca il gasesti la un pret foarte bun merita luat. Pentru browsing/filme/office este ideal, dar cred ca va trebuii sa inlocuiesti bateria si sa il cureti de praf

| DonMoldo a răspuns:

Functioneaza doar nu vine stricat, dar totusi sunt 7 ani vechime nu te astepta la ceva wow.