| CeInteleptul a întrebat:

Ce faci ca să cucerești fete peste tot unde mergi?
Te bagi în seama mereu cu ele și discuți ( unele vor unele nu vor ), cum faci ca să te placă mai multe, un procentaj de reușită mai mare?
Crezi în agățatul pe stradă?

8 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Atitudine si Comportament. Indiferent de ce faci modul in care te comporti si atitudinea ta pot face o fata sa te placa. Atitudinea trebuie sa fie sigura si comportamentul intelegator. Totodata trebuie sa stii sa vorbesti si sa asculti. Poti agata pe stradahappy chiar foarte bine numai sa stii cum, sau daca ai cele doua de la inceput poti fi agatat pe stradahappy sa stii ca agatatul merge in ambele sensurihappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru MeConstantine):

Cum sa te agate o fata pe strada?
Poate sa se bage in seama cu tine... de regula pnaramele faca asa (curvele).

| MeConstantine a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca daca tu le agati pe strada esti o curva masculinahappy mai invatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai tu ai probleme ca vrei un oral si nu are cine sa ti-l faca?
Tu nu esti in stare sa intelegi fetele, ca esti egoist. Daca te bagi in seama cu ele si ai prietena, esti fraier si o faci sa sufere degeaba.
Nu cred in agatatul pe strada, aia e chiar nesimtire si meritati batuti cu parul si dat cu spray in ochi!
RInspeed - ai ghicit! El chiar o panarama si cauta. Mai are un topic in care spune ca nu reuseste sa-si convinga prietena sa-i faca oral. El asta cauta!
Sa-si faca o pancarda pe care sa scrie :
"Amator de oral, caut panarama dornica! " P.S. sa nu fie interesata ca o am mica si sunt impotent! laughing)

| TwiXXXie a răspuns:

Iti recomand sa te uiti pe youtube la Simple Pickup...sunt 3 baieti care se ocupa cu asa ceva tongue succes

| AriantheLissa a răspuns:

Pai,ca sa cuceresti fete peste tot, iti spun eu, TREBUIE SA TE IMBRACI FOARTE SMECHER.
Pentru ca si eu sunt o fata iti spun sincer ca o fata se uita prima data la baiat cum arata si ce haine poarta.
Deci, niste par dat cu gel sau o creasta facuta tot cu gel, un tricou mai mulat negru [pentru ca negru le innebuneste pe fete]si niste pantaloni rosii[sa arate ca esti bad boy!on the phonesi gata! POC ai si agatat-o!
Succes la agatat amice!winking

| Razorsharp a răspuns:

Conteaza cum arati si cum vorbesti cel mai mult.Pentru cei ce "nu cred in agatatul din strada", voi unde le agatati pe facebook si messenger? Sau pe matrimoniale?

| spoiledcat a răspuns:

"agatatul pe strada"? da, desigur happy 50% sanse daca ai un Audi A8 si restul de 50% daca ai BMW + vila cu piscina happy.
P.S. : ai grija ca ele sa stie asta laughing)