| AnutzaaEUsauNu a întrebat:

Mai in ultima vreme am observat ca cei de varsta mea sunt foarte interesati de moda.nu ma cunoasteti asa ca nu vreau sa credeti ca ma laud:eu sunt o fata de 15 ani, intr-a 8- a care zic eu se imbraca frumos.am multe haine, si observ ca in cl la mine cand intru toate fetele se uita "farra rusine" din cap pana in picioare la mine, ma cam deranjeaza si nu ma uit la ele, mie mi-e rusine de rusinea lor si nu vreau sa ma intalnesc cu privirile lor.eu sunt de la tara, dar ma imbrac cu haine din germania.credeti ca si baietii tin cont de imbracaminte? adica si ei se urmaresc in general unii pe altii? adica si mie imi place sa ma uit la colegii si colegele mele cum sunt imbracati dar mai pe parcursul zilei...nu exact cand intra pe usa clasei sa o fotografiez din cap pana in picioare.sunt asa de importanta? i-a zis o colega din clasa la mine unei fete(care mi-a zis mie)ca cel mai frumos ma imbrac eu... fata aceea e pentru mine ca o "rivala la imbracaminte" si m-am bucurat sa aud asta.nu vreau sa credeti altceva, e doar varsta cand toti sunt interesati de ceilalti. dati-mi niste sfaturi, ca de o vreme doar la asta ma gandesc!

Răspuns Câştigător
| Justy9235 a răspuns:

Este foarte normal, asta mi-se intampla si mie si ma simt chiar foarte bine. Asta ar trebui sa faci si tu. Sa profiti de lucrul acesta, pentru ca esti privilegiata in cazul asta. Bucura.te de fiecare moment, insa ai grija sa nu pari egoista si sa te numeasca "pitipoanca". Succes!