| gretablue a întrebat:

Mai multe raspunsuri va rog : Off... vorbesc cu un baiat de 3 luni..il plac, el se comporta super dragut cu mine. O alta panarama [da chiar e] are prieten si incepuse sa vorbeasca cu un tip [prietenul baiatului de care v.am zis pana acum] asa au vorbit ei ceva timp si vineri ce sa vad. ca il lua in brate pe acest baiat cu care vorbesc si eu. si au mai stat putin impreuna. am plans toata ziua. pentru ca nu e corect are prieten de ce se baga peste toti? Oare el ma place? adica se supara cand anulam o iesire cu el [nu ma simteam bine] sau zicea ca nu ii place sa se certe aiurea cu mine, ca vrea sa ma vada. etc. Noutati. astazi iar aflu ca asa zisa panarama vine in fiecare pauza la clasa aceea si se da pe langa el. Chiar m-am saturat de tot si de toti, prea ma iau de proasta si simt ca ma folosesc. Aseara l-am intrebat de ce nu ma sterge din lista daca tot e asa 'sociabil' si zicea ca poate nu vrea si ca nici eu nu il bag in seama. Cum sa il bag cand ma simt asa de prost. a vorbit normal adica nu parea aproape nimic diferit. Chiar nu stiu ce sa mai fac in legatura cu proasta aia si cu acest baiat. Oare ma place? V-am spus ca vorbea foarte ok. Si eu cu el putem vorbi doar pe mess deoarece nu am facebook. El e toata ziua online pe facebook si de cateva zile intra pe mess asa seara cu pretextul ca facebooku'l il tine deschis nu sta pe el. ce sa mai cred? oare chiar ma place? straight face

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Gelozia nu e deloc atragatoare pentru un barbat