| kenny_2797 a întrebat:

Mai stie careva ca erau niste desene animate mi se pare ca pe minimax cu un fluier si cu un arbitru cu mustata si cu ochelari care statea langa foc si ne povestea intamplari cu fotbal si despre fotbal si ne povestea despre fairplay daca stiti cum se numesc desenele si unde le pot vedea va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| kenny_2797 explică:

Multumesc mult pentru ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...asta nu pot sa raspund. dar daca imi aduc eu bine aminte, se numea Povestiri de neuitat... dar nu sunt sigura