| anonim_4396 a întrebat:

Maine am banchet. mi-am cumparat hainele da am o nedumerire si nu ma pot hotara.Deci pe care sa o aleg:

-Camasa(de aia sport in carouri albastre) cu jensi negri si adidasi
-tricou alb cu camasa aia (camasa o tin deschisa la toti nasturii) jeansi, adidasi.

Raspundeti repede ca nu mai emult

3 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Fara tricou ...prea clasic...dar eu as zice ca ar merge mai bine niste tenesi in loc de adidasi tongue sper ca te"am ajutat tongue(parerea mea)

| saku99 a răspuns:

A doua varianta ar fi super si vei da toate fetele pe spate la banchet...

| DeathIncarnate a răspuns:

Si eu am avut banchetu tot pe 3 iunie 2011 ca tinehee heenici acum nu stiiu cum a trecut asa de repede