| Ciocolataaaaaaaaa a întrebat:

Maine am inspectie la religie. Daca nu invat lectia ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| PopAnaMihaela a răspuns:

De obiecei profesorii la orele normale sunt " Nu ti-ai invatat lectia? CORIGENT! "
La inspectie " Nu ti-ai invatat? Nu-i nimic, uite poate stie altcineva, pe alta data sa stii cand te intreb ".
Deci nu te ambala, macar citeste lectia odata, poate retii ceva si plus, de obicei la inspectie profesorii nu asculta copii din lectie pentru ca poate nu-si pot stapanii firea si le da un 4 si inspectorul isi face o inpresie proasta.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Maine am inspectie la religie. Daca nu invat lectia ce se intampla?"

Vei fi mai puţin intoxicat(ă) cu tâmpenii.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu prea are ce sa-ti faca, mai ales maine cand trebuie sa dea bine in fata celor care asista. te va intreba probabil si pe tine ceva si cand va vedea ca nu stii va intreba pe altcineva si pe tine te va ignora. dar cat de grea poate fii o lectie la religie?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil iei un 4

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă să citești lecția, să-i reții ideile. Tu chiar nu vrei să impresionezi frumos?
Dacă nu înveți, s-ar putea să ai un punct în minus în ochii profesorului, pentru totalul dezinteres acordat orei.
Haide, ciocolățico, fii un pic mai energică, prinde curajul de a deschide manualul. Te asigur că personajele nu ies de acolo!hee hee

| ElenaSA a răspuns:

La Religie ma gandeam ca inveti de placere. Probabil profesorul va da nota mare celor care raspund. Ar fi fost frumos sa te afirmi si sa-l ajuti in acelasi timp si pe profesor. Mai ai timp pana maine sa citesti lectia.

| Lαrisα a răspuns:

Nimic big grin

| UltraLex a răspuns:

Nimic ce crezi ca se poate intampla spera si tu ca nu te va intreba nimeni nimic

| Ciocolataaaaaaaaa explică:

Ce glume de taximetrist ailaughing))

| FatalScream a răspuns:

Incearc cat de cat sa reti principalul. Daca nu, cel mai posibil este „scaunelul„ happy

| kissbacau a răspuns:

Te trimite la spovada laughing