| anonim_4396 a întrebat:

Maine am teza la matematica si sunt clasa a5 a dar am meditatiii si tot nu ma simt pregatita ce ar trebui sa fac? pentru ca ma ma rog si sunt constiincioasa si invat ma mai consolez si imi trece frica dar iar mi-a venit! pe semestrul 1 am luat la mate 7 sau 8 si mi-e frica sa nu fac iar chestiile astea si a fost si prima mea teza!
Uratimi noroc si spuneti-mi ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| dana_5872 a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa inveti mult foarte mult asta e raspunsul pe care il cautailaughing.Pt ca nu conteaza teza sau testul conteaza sa stii ca in viitor sa realizezi ceva. bafta, si mult noroc sa ai. paaaa