| pinkflower a întrebat:

Maine este 1 martie. Voi, fetele, dati martisoare la baieti? Dar la fete?

9 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Cum sa dea fetele martisoare la baieti, nu normal ca nu, la fete poate da.

| deea89 a răspuns:

La baiat sincera sa fiu n`am dat niciodata big grin la fete am dat, surorii mele, mamei mele si prietenelor mele.

| JBStandsForMe a răspuns:

Traditia este ca baietii sa le dea martisoare fetelor, insa a evoluat pe mai multe planuri. Acum si fetele isi ofera martisoare, iar in unele zone fetele ofera chiar si baietilor.
Eu voi darui martisoare coleglor si profesoarelor, dar ideea zilei este sa urezi noroc si fericire celorlalti, de 1 Martie, Martisor, sarbatoare unica in lume, a romanilor. happy

| XK a răspuns:

Si din cate am citit, primul raspuns venit de la un baiat...laughing
NU, nu va dau nimic laughing
Doar iubitei happy

ps: pe 9martie va astept cu martisoarehappy

| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Pai fetele nu dau martisoare la baieti, doar baietii la fete, doamne si domnisoare...Si da unele fete dau martisoare la altele, dar e cam stupid, ma rog. fiecare face ce vrea.

| pattyxx a răspuns:

EU UNA dau doar la fete baiti trebuie sa ne dea noua

| andr33a_2690 a răspuns:

Bunahappy...eu nu dau nici la fete si nici la baieti pentru ca este frumos ca baietii sa ofere martisoare fetelor si cam atatbig grin...de fapt dau si eu la fete daca profesoarele se pot numi fetelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Nu dau martisoare la baieti. La fete da. La baieti se da pe 9 martie chatterbox, dar totusi nu dau laughing

| Criiiss a răspuns:

Fetele nu dau martisoare la baieti.
Dau la unele prietene atat. big grin