| lollipopzz a întrebat:

Maine este ziua de nastere a celei mai bune prietene ale mele si nu stiu ce sa-i iau. Dati-mi cateva idei! Mentionez ca magazinele sunt inchise si as vrea sa-i fac ceva manual.

2 răspunsuri:
| ionela22 a răspuns:

Ii poti da o poza cu tine ca te aiba ca amintire, o felicitare in care scrii tot ceea ce simti pentru ea pentru prietenia voastra si daca ai ii dai o bratara de a ta pusa intr-o cutie mica cu fundita in care scrii sati aduci aminte mereu de mine cand o sa o porti.Iti dadeam multe idei daca magazinele erau deschise.Succes! funda?

| Johnny_3797 a răspuns:

Poate o felicitare si acolo sa scrii cit de tare tii al ea pui diferite poze cu ea si cu voi impreuna si tot asa happy