| BloppGirl a întrebat:

Peste cateva luni este ziua celei mai bune prietene ale mele! Si nu stiu ce sa-i iau.As vrea sa-i iau ceva special care sa-i placa. Face 14 ani. Dati-mi niste idei, va rog.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MeForeverAlone a răspuns:

Cred că niște brățări cu,, best friend" pe care să le purtați amândouă sau niște lănțișoare de genul acesta ar fi potrivite.
Dacă nu, pe site-ul ăsta găsești tricouri foarte potrivite pentru așa ceva, care sigur o să-i placă: ( și dacă ai bani, desigur)
http://www.curierul-shop.com/cumpara/bff-pack-26
asta e doar un exemplu, dar pe site mai gasesti si alte chestii faine