| andreetgv a întrebat:

Maine este ziua mea pe 30 iunie si parinti mei vor sa mergem la Bucuresti sa imi cumpare ce cadouri vreau eu si din astea, dar am cautat pe internet si am vazut ca o sa ploua maine si nu stiu ce sa fac ca este urat sa iti petrece ziua pe ploaie si eu planuisem sa am cea mai frumosa zi din acest an! Nu stiu ce sa fac dati-mi o idee va rog!

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Sa te duci in Bucuresti. ce daca ploua.macar te faci cu haine noi. daca ploua nu inseamna ca nu trebuie sa mai faci nimic.La multi ani :*

6 răspunsuri:
| cristina a răspuns:

Pai du-te la bucresti alegeti haine bratari cercei oje
chestii de genutongue
nu lasa ploaia sa-ti striec ziua. te poti distra oricum
pup:*
fundita?

| cristina a răspuns:

Si apropo la multi ani pentru maine:*

| Madalina1455684 a răspuns:

Pai du-te ca la Bucuresti ca doar mergi prin magazine nu ai de stat in ploaiebig grin
Ce parinti generosi aibig grin
Super.
Oricum La multi ani:*

| veveroi a răspuns:

La multi anibig grin

sper sa ai o zi frumoasa

| LadyBya a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti schibmi data. Daca e prea tarziu(sa o schimbi) ai putea face o petrecere deosebita! Cum ar fi sa aiba o tema speciala:O zi insorita! Chiar daca afara ploua poti decora casa cu tot felul de pasarele, iar in camera unde o sa primesti oaspetii sa faci un soare URIAS si sa-l lipesti si pe el.Si curcubee! Si va puteti juca jocuri amuzante! Ar fi ca si cum ati fi afara!
Fundita?

| dodonika a răspuns:

Eu as crede ca maine este cald si o sa ai o zi cea mai frumoasa din viata ta du-te la bucuresti la mall si fa cumparaturi dupa aia te poti duce la gradina botanica sau gradina zoologica si seara te poti duce la un party cu prietenii...