| Helene a întrebat:

Hei big hug Deci, la mine ploua incontinnu de cateva zile.Si azi e duminica, imi planuisem sa ies cu noii prieteni la niste poze.straight face Dar ploua ingrozitor! Maine dau niste teste, mi-am propus sa invat, si de asemenea mi-am scos la imprimanta ce trebuie sa retin. Dar totusi ziua este marestraight face
Ce pot sa mai fac? love struck
Mercihappy

Răspuns Câştigător
| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Stai pe TPU.
raspunde la intrebari.
vbeste cu prietenii pe mess.
fa. tsi poze. n casa cu selftimer.
fa poze cum ploua, daca ai gradina e super!
trimite mesaje.
da o petrecere.
fa. tsi o bratsara.
personalizeaza. tsi un tricou.
thinking
multe.
iti spun si pe mess daca vrei;* ~

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

In Galati nu ploua, dar si eu stau toata ziua sa invat.Cheama-ti prietenii la tine acasa, o sa iasa ceva pe cinste smug.

| iuliana1221 a răspuns:

Daca ploua nu prea ai ce face... sad si eu stau in casa si ma plikti. dar sa mai treaca timpul stau si eu pe net... sad sad sad sad

| TheLostInTheDark a răspuns:

Asculta muzica sau intra p messtongue sau mai poti kema o prietena la tine si va uitatzi l un film...