| Pikyu19 a întrebat:

Maine implinesc 6 luni cu iubita mea si as vrea sa ii dau un mesaj frumos...ma ajutati? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Cel mai frumos mesaj este acela care vine din inima.
Da-i un mesaj sincer,fi inventiv,gandeste-te la ce iti place la ea,la cum v-ati cunoscut, la ce simti pentru ea, atunci cand o privesti in ochi, atunci cand o tii de mana, etc. fii deschis si impartaseste-ti sentimentele cu ea!
De ce sa ii dai un mesaj de pe internet pe care le-a primit si alte fete in loc sa ii dai un mesaj unic?