| inevitable a întrebat:

Maine ma duc la concertul celor de la scorpions si nu stiu cum sa ma imbrac, niste sfaturi va rog, urgent!

Răspuns Câştigător
| RUMBURAK a răspuns:

In blugi, cu bocanci. o geaca de piele sau mai comoda oricum. ceva in care sa fi lejera.pentru ca la concert in orce caz nu te duci eleganta. ceva cat mai trash nu?

1 răspuns:
| Selena54 a răspuns:

Blugi stramti negri, un maieu sau un tricou negru dar mulat, o curea neagra dar cu tinte argintii :X si peste o geaca de piele big grin

Cred ca ar arata bine big grin(Soramea cam asa a mers la Iron Maiden smug )