| AlinaHoran a întrebat:

Maine ma duc la ziua de nastere a unui prieten si nu stiu in ce sa ma imbraclaughing. Eu zic sa ma imbrac in niste pantaloni scurtide blugi si intr-un tricou alb ( e imprimat Micky Mouse pe el laughing) cu o inimioara ). Ce ziceti? Sa imi iau tricoul asta cu Micky Mouselaughing) sau arat prea a copil, dar am vazut ca se poarta tricourile cu desene confused.
Niste sfaturi.:*

8 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Si eu am tricou cu "i

| Catherine a răspuns:

Eu zic ...ca merge ce tinuta ti-ai aleswinking...big grin.

Si distractie placuta smug.:X

| BRG a răspuns:

Poți să porti acel tricou liniștită, nu o să pari a copil, dar ce vîrstă ai nu ești copil?

| AlinaHoran explică:

Mentionez ca ziua si-o face la mall intr-un cadru mai restrans, cu prietenii happy cred ca ne vom duce la un film.la lasermax.xd.thinking

| Carina16 a răspuns:

Sincer...mi se pare o idee buna...happy

| deea_5313 a răspuns:

Siner eu nas purta acel tricou mai bine o rochita sau ceva lejer cu o pereche de sandale(se poarta platformele anul asta)

| Laura_9072 a răspuns:

Depinde si cati ani ai... tricourile cu imprimeuri nu sunt neaparat copilaresti dar daca vrei sa fi in centrul atentiei opteaza pentru o rochita ceva. acum depinde si ce stil ai tu, conteaza sa te simti bine si in largul tau. Bafta!

| Laura_9072 a răspuns:

Depinde si cati ani ai... tricourile cu imprimeuri nu sunt neaparat copilaresti dar daca vrei sa fi in centrul atentiei opteaza pentru o rochita. Acum depinde si care e stilul tau, cel mai mult conteaza te simti bine si sa fi in largul tau. Bafta!