| DidiutzMic a întrebat:

Hei. Ma ajutati cu ceva? La scoala trebuie sa am uniforma : camasa alba + cravata rosie + pantaloni sau blugi gri sau negri + sacou sau pulovar gri. [ dala cu nasturi ]
Imi spuneti si mie cum sa ma imbrac ca sa arat si eu ca lumea? happy
Gen am vazut niste fete care tot asa au uniforma la scoala si poarta blugi + camasa alba si peste un pulovar [intreg] si le sta super. Sfaturi? Funda

Răspuns Câştigător
| Фыцка a răspuns:

Pai porti purta o pereche de pantaloni negrii cu o camasa alba si o jacheta neagra deasupra. FUNDA?

6 răspunsuri:
| BiancaPavel a răspuns:

Iţi iei cămașa, cravata, sacoul și pantalonii. Dacă vrei sa optezi pentru un look clasic cel mai bine ar fi să alegi blugii negri.Din timp ce aveţi sacou și nu sarafan, nu este recomandat să iţi iei ceva peste.Eu zic să alegi ceva simplu și nu foarte sofisticat deoarece este pentru școală.