| anonim_4396 a întrebat:

Maine vreau sa ma tund am par mediu si vreau sa-mi fac o tunsoare cu tepi dar nu mici mai maricuti! stil aia strutzi! cine ma ajuta si pe mine cu niste imagini ceva si va rog sa ziceti si cum ii zice happy! Deci am par mediu si vreau ceva cu tepi si la spate si in fata si bretonul il am introparte!

1 răspuns:
| Dee_9331 a răspuns:

Cel mai bine este sa cauti singur/a pentru nici macar nu stim cum arati happy. Daca nu gasesti nici o poza care sa te atraga pe google incearca pe photobucketwinking.