| Mirceadumb a întrebat:

Majoritatea fetelorla 14 ani se uita la baietii care sunt smecheri in cartier/fumeaza/beau si pot bate copi mai mici? cum o pot trezi la realitate avand in vedere ca are bani de la mama si tata, dar parintii ei sunt oameni normali.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Haha pai la 14 ani un baiat daca fumeaza, bea si bate copii mai mici nu e smecher... e un distrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit inrebarea ta de 6 ori, pe cuvant daca am inteles. Ma duc sa ma culc daca asta e, desi nu cred.

| floryn1993 a răspuns:

Din contra trebuie sa fi bun, romantic, sa nu bei, fumezi, injuri, dar nici nu trebuie sa te lasi calcat in picioare de oricine, bine inteles ca printre fete mai sunt si c..., nu este padure fara uscaturi. da pai noi oameni