| Ardeuitecumarde a întrebat:

Mama e nebuna orice ii spun nu ma intelege or nu ma crede
ce sa fac/

2 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Nimic nu poti sa faci asa ii si bunicamea ii ratata rau se tot uita cand mai stau in chiloti prin casa se uita la P**a mea vine de ma spioneaza sa nu ma uil la filme porn si alte tampeni da numa cu mine si cand o mai intreb ce ii de mancare urla la mine si daca ii spune varumeo ce ii de mancare care ii cu 2 ani mai mare(are 15 ani) sa vezi ce frumos ii spune.
Is oameni fara cap scuze ca zic asta da asta ii adevarul
M-am saturat de lumea asta
In legutra cu mama ta a ramas din pacate pe vremea comunista cu gandirea
Scuzuma si eu am ghinion ca tine...
Bft!

| roxkiss a răspuns:

Salut, pai mereu intre parinti si copii lor este o dferenta in mentalitate, incearac sa ii yii mameai tale ce iti place ce nu iti place ..eu asa am rezolvat problemama mea cu mama ..incerc uneori sa o inteleg si eu putin pe ea ..cint se simte rau sau nu are timp ..intelegetiva reciproc si cu virsta veti deveni niste prietene f bune!