| Loving a întrebat:

Mama si tata au zis ca o sa le vina desfasuratorul de la abonamentul meu. pe desfasurator in afara de ora convorbirilor/durata si cea a smsurilor, se poate vedea si continutul smsurilor?straight face

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Nu pot vedea continutul in nici un fel. Doar un judecator/procuror in cazul unei anchete poate cere asa ceva.

3 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Hmm nu. Doar daca vor ei neaparat sa vada si continutul, atat

| allymiki a răspuns:

Nu, Stai linistit/a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, doar ora numarul de telefon alte detalii in legatura cu durata apelului etc.