| Abbey7 a întrebat:

Mama vorbeste incontinuu numai despre politica si ma enerveaza. Cum sa-i spun sa inceteze... fara sa o supar?

3 răspunsuri:
| mFlorian a răspuns:

"Eu nu inteleg ce zice tu acolo mai" sau "Mama putem si noi sa vorbim si despre altceva in afara de politica?!"

| UnNumeCiudat a răspuns:

Mama, te rog, inceteaza aceasta discutie deoarece eu nu posed informatii despre politica. ceva in genul

| AndreiRapp a răspuns:

Pai...depinde cati ani ai dar ii poti spune in felul urmator. Draga Mama la varsta mea nu ma preocupa politica si as vrea sa folosim alt subiect in discutiile noastre.happy