| BiancaMihaella a întrebat:

Manual limba romana editura Art clasa a9a o are cineva si poate sa mi-o dea si mie ca o platesc sau site-ul de unde pot sa o comand ca nu gasesc. Multumesc mult.

8 răspunsuri:
| Pitika_5185 a răspuns:

Am eu manualulul.e verde...e cel care are programa noua in el si am si Portofoliul elevului

| BiancaMihaella explică (pentru Pitika_5185):

Aalove struck mersi mult dar l-am kumparat :*

| galex9 a răspuns (pentru Pitika_5185):

Te rog, mai ai manualul de clasa aIXa romana - de Costache, ionita - Ed ART? multumesc

| Dorobantu_Sorina_1972 a răspuns (pentru Pitika_5185):

Mai ai Protofoliul elevului, te rog, daca il ai spune-mi daca este Editura ART?

| BiancaMihaella explică (pentru galex9):

Da il am happy

| BiancaMihaella explică (pentru Dorobantu_Sorina_1972):

Da am si Portofoliul happy

| Dorobantu_Sorina_1972 a răspuns (pentru BiancaMihaella):

Multumesc mult pentru raspuns dar a trecut ceva timp de atunci si am facut rost intre timp, inca o data MULTUMESC