| anonim_4396 a întrebat:

Mare plictiseala straight face sad ce sa fac dati-mi o ideewinking... da nu ma puneti sa ma culc ca nu ma culc oricum laughing))

13 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Vezi un film, un serial happy uite-te pe vplay ai din ce alege, funda?

| Tynnna a răspuns:

Eu, de exemplu ma uit la trailere acum pentru ca nu mai am filme noi... raspunde si tu la intrebari pe TPU laughing ca trece vremea.

| Kiddadx a răspuns:

Editeaza poze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci cand ma plictisesc citesc sau ma joc cu o perna. O arunc in sus si in jos cu picioarele. E distractiv, merge si cu un balon.
Daca mai vine cineva pe la tine va puteti juca asta. O aruncati de la unul la altul.
Sper ca te-am ajutat! happy

| mamasiita a răspuns:

Ba da culca-te o sa fie mai bine. dar daca nu poti iti dau cv de facut.
dimineata fa yoga
dupa aceea pea un suc de fructe la blendar
baga-te in pat si uita-te la tv
o sa iti prinda bine iti zic eu
funda?

| bytzy09 a răspuns (pentru mamasiita):

In pat sunt ca am mutat biroul ca sa stau comod laughing)... ce crezi ca as gasi la ora asta la tv? mai nimic big grin

| RamooNebunik a răspuns:

Cheama-ti niste prieteni/prietene pe afara ascultati niste muzica, vorbiti si va plimbati happy

| bytzy09 a răspuns (pentru RamooNebunik):

O idee excelenta doar ca jumate dorm si cealalta jumate sunt opsedati de pc straight facewinking

| RamooNebunik a răspuns (pentru bytzy09):

Asta inseamna ca is lenesi laughing si obsedatibatting eyelashes

| mamasiita a răspuns (pentru bytzy09):

Da dar poti sa te culci si pe la 3 4

| bytzy09 a răspuns (pentru mamasiita):

Pai cam asa ma culc mai ales in vacanta si week-end

| NuConteaza a răspuns:

Uita-te la TV, asculta muzica.
Vizioneaza un film.
Vorbeste cu un prieten la telefon. happy