| Barbiie a întrebat:

Mare sau munte? >: big grin funda!

16 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Iarna-munte
Vara-mare

| Deny1333 a răspuns:

Ambele. De ce să aleg când pot să mă bucur de ambele?

| Isabelamaria21 a răspuns:

Păi logic că la plajăă, decăt să mă dau cu schiurile în frig mai bine stau la soare la plajăă.

| Larisa a răspuns:

Eu zic munte.La munte esti mai apropiat de natura,de puritate, de liniste, de calm.Este umbra si verde peste tot,nu te inghesuie nimeni,poti face drumetii, poti face foc de tabara, si multe alte activitati placute

| Mik3 a răspuns:

Daca vrei sa iesi la cluburi de noapte sa admiri apusurile si rasariturile sau daca iti place apa cred ca mare ar fi mai bine, dar daca iti place aerul curat, esti o sportiva iti plac gratarele cred ca muntele, tu trebuie sa decizi unde vrei sa mergi, nu mai lasati pe alti sa te influenteze prin raspunsurile lorwinking

| MadnessCaffe a răspuns:

Pestera.

| diidii a răspuns:

Maree love struck

| Cristian3 a răspuns:

Mareee!

| MACookie02 a răspuns:

Mare! tongue daca s-a deschis sezonul sa profitam de el din plin big grin

| Maria_8259 a răspuns:

Munte

| SunnyMidnight a răspuns:

Mare, libertate,independenta
Munte, aer curat, liniste
deci nu ma pot decidehappy

| SVD a răspuns:

Mareeeee cat un soare

| xCapsunica a răspuns:

Mare!
Sa iti spun si de ce:
La mare vezi pe toata lumea in splendoarea ei, cu un costum trendy de baie, cu niste flori in par, poti fermeca orice baiat! La mare e soare, te bronzezi( numai este nevoie sa te duci la solar, sau sa folosesti autobronzant), iar atunci cand iti este cald, sari in apa si te racoresti, poti de asemenea sa mananci sexy o inghetata pe un sezlog pe plaja, poti sa joci voley cu prietenele, seara iesi in cluburi la agatat, cand spui "mare" spui " DISTRACTIE". Eu as alege tot timpul MAREA!

| ZUzulikii a răspuns:

Mareeelove struck

| Asdffk a răspuns:

Marree! marea ma/te linisteste :X:X:X

| Zara_5520 a răspuns:

Amandoua de ce nu?laughing