| Dizzydizz a întrebat:

Mare sau munte? De ce?

Răspuns Câştigător
| ana1234 a răspuns:

Mare... e plaja, e soare, e apa, salvamarii cu muschilaughing iti mai dau motive sa pleci la mare?laughing

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Munte, vara.Pentru ca e minunant peisajul
Mare=agolmeratie, imputenie, algeraised eyebrows

| Bacemi a răspuns:

N-as putea alege. Dar stiu ca n-as putea trai doar cu o singura varianta. E nevoie din cand in cand sa mai schimbi destinatia. Imi surade si o cazare la mare dar si la o cabana e frumos. Mai frumos ar fi la munte undeva ceva mai izolat. Sa fiu impreuna cu un grup de prieteni buni si sa ne distram cum stim noi mai bine.

| Elena1234456 a răspuns:

Munte, pentru ca sunt si plaje acolo dar la mare nu ai munte.

| JustMe a răspuns:

Marelove struck
Pentru ca pot sa stau la plaja sau in apa, pot sa merg sa vad rasaritul pe plaja, noaptea e cald si poti sa mergi la discoteci in aer liber si pentru ca adooor marealove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| madalicious a răspuns:

Mare. Mai bine la soare si plaja decat, la munte unde, ploua si noaptea este frig.

| yellowalien a răspuns:

Munte: Aer curat, racoare, putini cocalari, liniste si pace, bronz aramiu, rezistent, delicat si fara arsuri, piscine cu apa rece in caz ca am chef sa inot, risc zero de insolatie, preturi mult mai mici, mancare mult mai buna(la mare in fiecare an am facut indigestie de la caldura plus mancarea alora), oameni mult mai civilizati si amabili, peisaje de vis, disctractie tot anul in functie de sezon etc etc. mai vrei motive? laughing

| daii a răspuns:

Ambele. happy. Pentru ca imi plac la fel de mult.desi stau la muntehappy

by daiiwinking

| SweetCandy a răspuns:

Munte:X pentru ca este multa natura si chiar ai ce vedea, pe cand la mare vezi o adunatura de burtosi prajitilaughing

| paramore a răspuns:

La maredancingca e cald, apa si ma bronzezlove strucksi toata ziua ma joc in apa ca o ratalaughingacum 2ani am stat o jum de zi in apa si m-a ars soarele numai pe fata, mi se luase pielea dp nas, cand am as acasa m-am dat cu iaurt ca am auzit ca e bun pentru arsuri, si am mirosit toata ziua a branzalaughing

| vlaaddd a răspuns:

Vara = Mare
Iarna = Munte

Vara, mare, soare, balaceala, fete, distractie, bere.
Iarna, munte, zapada, sanie, bulgareala, vin fiert.

| un copil:x a răspuns:

Marelove struck pentru ca pur si simplu iubesc marea!love struck

| Slavic a răspuns:

Cum adica Mare sau munte?

| vykkusor a răspuns:

Marea...imi place sa innot, iar apa ma relaxeaza la maxim.La mare poti sa te distrezi, gasesti diferite ocupatii interesante, e chiar amuzant.pup.pa

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Depinde unde iti place la mare te bronzezi mai agati gagici :X muntele e doar pentru excursie

| Rozalia a răspuns:

Munte love struck pentru ca e racoare si mult verde si e linistitor...

| PisicaAristocrata a răspuns:

Prefer muntele. De ce? Pai, e mai intim, mai... liber, nu e chiar atat de aglomerat ca la mare. Si peisajele sunt de neuitat. Acuma sincer, ce se poate compara cu o dimineata inceputa pe o terasa, de unde vezi muntele si-i simti aerul racoritor si proaspat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o alegere destul de grea, totusi aleg marea deoarece ador sa stau in apa toata ziualove struckhee hee.