| MarilynMansonRock a întrebat:

Marilyn Manson este un om bun? Ce-mi puteti spune despre el?

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Nu prea! Si este o "ea".M M (nu este numele ei real) a avut o copilarie si o adolescenta cu opresiuni religioase si batai in curtea scolii. Vezi mai multe pe GOOGLE scriind numele ei.

| MadalinaaIoana a răspuns:

Buna!
Nu se zice lucruri chiar atat de bune despre caracterul lui. Uite ce zice pe wikipedia :
Marilyn Manson (născut Brian Hugh Warner pe 5 ianuarie 1969) este un muzician american și artist cunoscut pentru imaginea sa controversată. Este vocalistul formației cu același nume. Actualul său nume este format din numele actriței Marilyn Monroe și criminalul Charles Manson[1]. În mass-media este caracterizat ca având o influență rea asupra copiilor, iar stilurile ciudate în care își modelează și scrie versurile melodiilor l-au adus într-o situație proastă, in care a si vrut să ajungă ca sa demonstreze că are dreptate in melodiile pe care le-a făcut.
Funda?