| Yahooo a întrebat:

Marti este greva? http://www.ziare.com/articole/greva+5+octombrie
mergem la scoala :))?

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

Bai asa am auzit si eu.laughing da nu stiuthinking

3 răspunsuri:
| stefyk97 a răspuns:

Poate numai cei din Bucuresti nu fac ore, dar din restul tarii sigur o sa faca. In plus, erai anuntata de profesori daca nu se faceau orehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu, nu se fac ore marti ...eu sunt din Hunedoara si nu facem ore. ca cica e si ziua profesorului si fac astia si greva. deci eu zic ca nu happy

| liveincolors a răspuns:

Pe 5 octombrie oricum nu se fac ore, pentru ca e ziua educatiei. Cel putin asa ne-au zis profesorii.