| Alina_5575 a întrebat:

Maine mergem la scoala sau continua greva?

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

In unele scoli nici n-a fost greva in toata regula: unele au facut greva japoneza, altele au supravegheat copiii, altele i-au lasat acasa. in orice caz, maine e zi normala de scoala, ca si oricare alta.

32 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Maine se merge la scoala.

| SweetCandy a răspuns:

Da maine mergembig grin

| costyn162 a răspuns:

Maine mergem la scoala dar din cate am inteles nici miercuri nu se fac ore ca cica e un miting...

| Mony a răspuns:

Maine margem la scoala da am auzit ca miercuri nubig grin

| Gabystelistu95 a răspuns:

Maine mergem la scoala sad

| RuSuLeTzZz a răspuns:

O porcarie totala. Maine mergem la scoala. dar o sa fie o harababura totala. straight face

| Daiana_1737 a răspuns:

De ce toata lumea spune ca maine nu o sa se faca nimic la scoala?

Răspuns utilizator avertizat
| Letytzy@ a răspuns:

Maine mergem la scoala deci nu se mai continua greva.

| mariazet45 a răspuns:

In scolile unde directori au fost numiti de bunu si faimosu partid de la guvernare nici nu s-a facut greva

| Alina_5575 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri...Chiar nu stiam ce facem maine, oricum e o nebunie ce se intampla cu greva asta pierdem din materie si pe urma tot noi recuperam sad

| vlad91 a răspuns:

Maine mergem dar pun pariu ca eu la scoala iar nu fac nimic laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu voi, dar eu am fost si azi si am incasat si un 3laughing.
big grinDeci merg si maine.:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma duc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu`i mai bine să stăm în Skate-parca all day long?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da noi recuperam... dar pe noi cine ne intelege? mai ales daca ne cheama sambata la scoala...gerva asta mai mult ne efecteaza pe noistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaa! happy iubesc scoalahappy voi nuhappy eu o adorbig grin as vrea sa ma mut la scoalahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine e greva de cand a inceput scoala laughing)rolling on the floor) deci la mine continua laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mergem ma niciunde! stam acasa. asa am auzitbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci mergem miercuri la scoala
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

G r e v a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mergem la scoala ca se continua gravea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alina la noi in scoala nu a fost greva deci maine mergi la scoala daca ai masina de teren pentru ca zapezile sut foarte mari eu stau la 15 km de scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stam acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine mergem la scoala sau continua greva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu nu mai vreau dupe ce am luat un 2 si 3!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi am vrea sa stam acasa dar din pacate nu se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io am auzit la stiri ca nu mergem la scoala

| rebelutza4u a răspuns:

Maine mergem lua sc...asta e.