| loundy a întrebat:

Joi mergem la scoala? Si azi e cumva greva?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Din cate stiu eu, joi e greva de avertisment in Bucuresti, daca mergeti sau nu la scoala va vor spune profesorii.
Si nu, azi nu e greva, mergem normal la scoala [eu merg cu o ora mai tarziu, dar nu cred ca e peste tot asa].

4 răspunsuri:
| TheOriginalUser:) a răspuns:

Nu azi din cate am inteles nu e greva dar joi daca esti din bucuresti e greva cel potin la scoala meawinking

| myyno a răspuns:

Vreau sa nu merg la scoala!

| Hayley_3363 a răspuns:

Joi nu invata nici o scoala din romania iar astazi, nu este greva(pacatsad...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of, of azi e program normal si daca joi va fi greva o sa afli de la profii tai.