| Alexandrutza_1529 a întrebat:

Marti este ziua verisoarei mele dar sta departe si nu pot sa ma duc la ea marti deoarece eu sunt la scoala asa ca ma duc vineri. dar nu stiu ce cadou sa-i cumpar ce credeti ca ar trebui sa ii iau unei fete de 19 ani dar sa nu conste foarte mult?

funda:X

3 răspunsuri:
| Maddiie a răspuns:

Pai poti sa ii iei un pandantiv sau poate un parfum.
thinking

| Guster a răspuns:

Un cadou inedit, o bijuterie ceva plin de caracter http://www.breslo.ro/Shop/guster

| asdgfd a răspuns:

Poi incearca sa ii iei un parfum sau nu stiu...depined si de personalitate si tu ar trebui sa stii ce ii place