| Bogdan_9316 a întrebat:

mau cautat jandarmi,miau adus ordin de chemare,si am fost acolo,mi-au dat bilet pe tren,vapor, avion, si mi-au zis cind primesc ceva hietie acasa sa fiu in 12 ore la unitate.

Ce poate fi?

Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel bilet il anexezi la livretul militar, si fratelui meu i-a venit asa ceva. Asta in caza de forta majora, adica rezbel. Nu trebuie sa te sperie asa ceva. Dar stai asa ca tu ai decat 14 ani, da-i tatalui tau hartiile respective ca tu nu ai facut armata ceaules

1 răspuns:
| SoundWaveR a răspuns:

Hietie? sau hartie