| Ofatamisterioasa13 a întrebat:

Mda sa incephee hee un baiat tot insista sa vb cu minestraight face si tot imi zice ca ma place si n`o el o aflat despre mine ca nu sunt genu de fata vagaboanta si etc si si eu la randul meu am aflat dar el e genu de baiat care o facut multe tampenii la viata lui si toate fetele care le-am cerut cate`un sfat imi ziceau ca nu ma merita si din asteastraight face iar eu nu stiu ce sa mai cred imi e simpatic dar pe de`oparte nu vreau sa vb cu el si sa`mi fac rau el zice ca nu ca s`o schimbat si chesti din astea si eu chiar nu stiu ce sa fac ma inteleg foarte bine cu el da nu stiu azi mi-a zis sa iesim si nu am stiu ce sa fac si i-am zis nu mi-a zis ca vrea sa fie cu mine si ca din astea si eu i-am zis sa astepte sa ne mai cunoastem si apoi o`m vedeastraight facenu stiu ce sa mai fac pe deoparte as vorbi cu el pe deoparte nu eu normal plac pe altcineva de la scoala da el nu ma place pe mine si asa m`as gandi ca l`as putea uita pe ala si cine stie va fi ceva cu asta Multumesc ca a`ti avut rabdarea sa`mi asculati pasu si va doaresc numai bine si sa nu fiti asa nedumerita ca mine si nehotrata v-am pupat

2 răspunsuri:
| Анька a răspuns:

Eu consider ca nu trebuie sa asculti pe nimeni si sa faci ceea ce simti. am aut si eu asa situatii si ascultam pe altii si apoi imi parea rau!
Fa ce zice inima si vei veadea. eu zic ca poate si s`a schimbat dai o shansa mai eshitsi o sa va kunoashteti mai bine si sper sa fie totul ok tongue
succese

| zxsds a răspuns:

Iesi cu el odata, vezi cum se comporta, daca e badaran nu te mai intalni cu el, daca nu, continua...happy