| Diana_4238 a întrebat:

Daca un baiat ma face sa ma enervez ma place? si mai imi propune chesti legate de s*x sau ceva de genu desi face asa cu multe adica propune chestii din astea ii place de mine sau nu? sa incerc sa vorbesc cu el mai serios? si ap. spune intruna ca-s buna si cat de cat se comporta ca si cum i-ar placea de mine acum nu stiu va astept parerile.rog frumos si mult!

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

Buna dianahappy
Nu stiu ce sa zic.baietii sunt mai greu de inteles decat fetele.
poate ar trebui sa faci primul pas.sa-i spui ce vrea exact de la tine. o relatie?!
. atunci vei lamuri situatia!
bafta!

7 răspunsuri:
| simona_3709 a răspuns:

Woowww...
Buna:)
Eu nu sunt de aceeasi parere.Chestia cu sexul, e deja prea mult :)
Baietii utilizeaza de cele mai multe ori (bineinteles nu toti) fetele si dupa ce le folosesc le arunca pur si simplu. Daca iti spune mereu :" Ce buna esti; x" Iti dai si tu seama ca nu se refera la suflet.
Daca te-ar place cu adevarat te-ar ajuta, ti-ar spune cat esti de frumoasa, ar bate unele apropouri.
Nu stiu cum stau lucrurile dar din punctul meu de vedere nu te place:) E doar un simplu baiat care crede ca, cu cateva cuvinte te poate face sa cedezi :)
Concluzie: Eu zic ca nu te place:) cu adevarat; x!
Numa` bine

| doinitza12 a răspuns:

Eu nu stiu sigur...nu te supara da eu stiu daca baiatul iti zice de sex inseamna ca te crede o curva.eu stiu asa o situatie iar daca te place el nu avea sa iti spuna asa ceva. daca te place nu poate zice asa ceva

| Mike_7143 a răspuns:

Da, te place, si e interesat sa faca sex (cu tine si cu cele carora le vorbeste despre sex). E simplu "de citit" baietii.winking
Take care!

| Shinen a răspuns:

Buna, Diana.
Da, este posibil sa te placa. Sau poate doar vrea el sa te enerveze.
Insa, parerea mea este ca te place.
Pa, pa.

| Diana_4238 explică:

Deci eu chiar nu stiu ce sa fac

| bebitzuluy a răspuns:

Poate sa te si placa, poate si sa fie doar gluma.Mai vorbeste cu el ca sa iti dai seama.

| maryusGosSu a răspuns:

Probabil ca te place. si ii este rusine sa-ti spuna in fata... intalneste`te cu el dupa scoala sau intr-o` pauza si vorbiti mai deschis
succes