| Comeandtellmesomething a întrebat:

Mda, sunt baiat, si sunt foarte curios in legatura cu fetele.Adica cum s-ar zice vreau sa intru pe "taramul fetelor" happy. Asa ca, ziceti-mi cava ce nu stiu baietii despre fete.Secrete,chestii,cum ar fi:1. cel mai romantic gest/atingere
2. un lucru facut de prietenul vostru care v-a ramas in minte
3. ce va place la un baiat/ce nu va place
4.cum ati vrea sa fie "prima data"hee hee (unde, cum sa se comporte prietenul, sa fie romantic, ce ati vrea sa va faca. [cat mai multe detalii]) sau cum a fostbatting eyelashes
5. daca ai fi acum langa un baiat de care iti place si care te place ce ai face?
6. unde va place sa fiti atinse/mangaiate (oh go on).
7.Va place cand un baiat va sufla in ceafa?
8.Va place sa vi se faca masaj?
9. Ziceti-mi ceva ce credeti ca nu stiu baietii despre voi fetele >:
[ma plictisesc si sunt curios, asa ca nu e obligatoriu sa raspunzi, si daca nu vrei nu raspunde ca nu te oblig iar comentariile tine-le pentru. tine]

Răspuns Câştigător
| Irmmma a răspuns:

Heei \:d/!

Pai...thinking

1.Cel am romantic gest din partea unui baiat ar fi dupa mine un simplu zambet, un salut sau sa te ia de mana, in brate love struck.
2.Mi-a dat haina lui cand afara ningea si era frigg happy smug.
3.Pai imi place sa fie foarte atent cu mine, sa ma tina de mana, sa stea cu mine,sa radem impreuna, sa fie sincer, si sa aiba incredere. happy
4.Pai la mine prima data cand am fost singuri m-a luat de mana, apoi in brate, apoi mi-a dat un pupic [pe obrazbatting eyelashes].Si afara ningea asa de frumos love struck
5.Pai m-as uita in ochii lui day dreaming.
6.Pai mie sincer nu-mi prea place, doar daca ma tine langa el [de talie] happy.
7.Nu prea.thinking
8.Cateodata.
9.Pai baietii nu stiu multe lucruri pe care nici nu trebuie sa le stie [ deloc!].
Sper ca te-am ajutat happy!

Te pup happy
Si, bafta cu fetele smug
Mai dai si funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Nu iti rapund ca nu am chef sa vb despre ex'ul meustraight face
si ce ai vrea sa stii de noi?
adica ca si voi,"baietii"si noi avem toate genuri diferite.adica nu toate fetelemor dupa unu cu fite, ca are fite
sau in loc de un bad boy eu as alege mai mult unul cu bun simtsmug
poate unde tu vezi ceva dragut la o fata, altu sa considere urat si tot asahappy
asa ca.tongue
>:d

| pandaX3 a răspuns:

1. sa spuna te iubesc si chiar sa creda ce zice laughing
2. ochii
3.sa nu insele, sa fie sweet, degajat si cu simtul umorului happy sa fie dragut, sa nu fie PORC laughing jeez`ce imi place sa imi bat joc de baietii care se iau prea in serios! hello! lumea nu se invarte in jurul vostru laughing ]. Sa fie el insusi, sa nu se prefaca.
4.frumos laughing romantic...
5as creea un subiect de conversatie...
6.nu conteaza. cu conditia ca atingerea sa nu fie din perversitate
7.nu
8.nu
9. ca avem si noi sentimente, si destula minte sa ne dam seama ca sunteti niste porci cateodata.

Asta e punctul meu de vedere. ahmmm... fiecare fata e diferita, incearca sa o cunosti inainte sa faci ceva care s`ar putea sa regretiwinking

Pa, pa.

| NothingToEat a răspuns:

1sarut 2 nu mai am uibit 3 imi place sa fie romantic nu-mi place sa ma critice 4 sunt virgina 5 i-as spune direct 6 pe gat 7 nu 8 da 9 baietii nu stiu despre noi fetele ca nu ne place sa ne critice /enerveze