| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru fete voi cam ce ati vrea sa faca sa spuna sau cum sa se comporte prietenul vostru? Cam ce ati vrea voi de la un baiat dau funda

Răspuns Câştigător
| thewayiam a răspuns:

Femeiei trebuie in permanenta sa ii reamintesti ca tii la ea, ca o iubesti, ca o vreai alaturi etc. sa o scoti in lume sa nu creada ca iti este rusine de compania ei, sa o tratezi ft frumos, sa o alinti si ft important sa o asculti, sa o sustii cand are nevoie si sa faci dragoste cu ea nu sex! happy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa fie romantic si tandru

| ILoveTacos a răspuns:

Sa imi dea mancare si bani.

Răspuns utilizator avertizat
| thelowe a răspuns:

Sa arata ca ii pasa ca esti in viata lui si ca te are alaturi, ca nu i-ar fi indiferent daca lucrul asta s-ar schimba.

| Andreea9595 a răspuns:

Sa iti faca complimente, sa nu te forteze sa faci ceva, sa te alinte (dar nu gen "viata mea", astea sunt penibile), sa te faca sa ai incredere in el incat sa ii poti spune orice, sa te asculte cand ai o problema etc.

| DDii a răspuns:

Sa fie grijuliu, intelegator, ascultator si duulce smug