| Bii26 a întrebat:

Medalia de bronz romania la handbal! Eu cred ca este destul pentru fetele noastre. Voi ce ziceti? Eu zic ca si asa, medalia de aur, medalia de bronz este tot aceeasi(sa zicem) macar suntem pe podium.Nu? Astept parerea voastra...

Răspuns Câştigător
| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Da normal este bun decat nimic dar eu cred ca se putea si mai bine, caci noi romanii suntem capabili de multe dar suntem foarte lenesi.
Adica toate inventiile care au mai aparut sunt la aia care au mai multe luni frig dacat caldura dc? simplu :e frig, nu poti iesi afara si stai sa inventezi creezi si multe altele.
Pe cand la noi avem mai multe petreceri decat zilele anului ...si toata ziua vezi omeni la gratar vara straight face

oricum am spus mai mult decat terbuielaughing

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

E super bine!
cum a castigat si Romania eurovision 2010!
bravo Romania!love struck

| rockelle75 a răspuns:

Da big grin
si eu joc handbal laughing
bravo Romania!
pa, pa.

| Flori a răspuns:

Avand in vedere faptul ca, in ultima vreme, Romania a reusit sa se faca remarcata numai prin scandaluri si "furaciuni", zic eu ca-i foarte buna medalia de bronz. Oricum, daca au luat un loc pe podium inseamna ca au meritat intr-adevar. Un premiu ramane premiu, indiferent de valoarea sa!

| Mady5Stars a răspuns:

S-a auzit "Romania" pe podium eu zic ca este destul pentru ele happy nu sunt prea mult cu handballul, practic voley-ul happy