| MariaLarissa a întrebat:

Merg diseara la ora 21 la revelion si nu prea stiu ce sa fac acolo * merg cu familia *, sa stau pe scaun si sa ma plictisesc de moarte pana la 04 dimineata, idei rapid. Funda

Răspuns Câştigător
| DianneNH a răspuns:

Flirteaza cu cineva, gaseste-ti prieteni.
Sau poti sta pe Facebook, sa vorbesti cu cineva din lista ta.De altfel, poti sa-ti descarci un joc care sa iti ocupe toata seara.De exemplu Candy Crush sau altele care contin nivele si te streseaza.Asa nu o sa te plictisesti.
Oricum, eu merg pe ideea ca ar trebui sa cunosti persoane noi acolo.

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Nu mergiwinking

| BlackRose03 a răspuns:

Ia-ti cu tine cateva prietene sa nu te simti singura si vorbiti.Cred ca vor fi si cunoscuti de-ai tai acolo, gaseste-ti o activitate(ex:jocuri in familie)sau stai acasa, cred ca esti suficient de mare sa ramai singura.

| CristiRaul a răspuns:

Poti sa nu mergi sau poti sa te joci pe telefon sau poti incerca sa iti gasesti ceva prieteni, sper ca te-am ajutat