| MamaNegri a întrebat:

Merg la ziua unui coleg sambata si nu stiu ce sa ii cumpar. Cateva indicii: ii place teatrul, culoarea verde, ceasurile, muzica(clasica pop rock). Nu stiu daca are legatura. Vreau sa fac cheta cu niste colege si sa ii luam un cadou impreuna. Ca sa fie un cadou frumos. Vreau sa fie ceva semnificativ. Sa ne tina minte. Ce propuneti? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Daca spui ca ii plac ceasurile, un ceas frumos ar fi un cadoul ideal. Bine, e si cam scump, dar asta este.
Daca va mai permite bugetul un parfum dragut sau un lantisor / bratara.
O carte ar fi iarasi indicat daca stii ce fel de carti ii plac sau un album ar artistului preferat.
Un tricou / sapca verde, daca tot ii place aceasta culoare.
Daca il pasioneaza jocurile pe calculator si un joc ar fi o idee.
Ii puteti face un album cu poze in care sa fie el alaturi de voi sau un calendar / cana / tricou personalizat cu un mesaj dragut.
Bafta!

3 răspunsuri:
| TeckTonik997 a răspuns:

Ceasul nu se da cadou de ziua cuiva, e o traditie/superstitie ca zilele ii sun numarate, bineinteles e o prostie, dar si eu am primit un ceas si asta mi-au spus altii...

| angemon500 a răspuns:

1.Un ceas verde.
2.O camasa.
3.O cravata.
4.O sticla de sampanie.
5.Nis te melodii puse pe un cd

| t5h5Andreeahhrth a răspuns:

Pai uite :Bilete la tetru, un ceas cu curelusa verde, un MP3 player verde sau din astahttp://www.google.md/......tp?/imgres cu muzica pop, rock, classica