| publicname a întrebat:

Miercuri trebuie sa merg la ziua unei colege care face 15 ani ce cadou sa ii cumpar?

7 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Pai depinde de preferintele ei.haine,bijuterii.orice:p

funda?

| myha a răspuns:

Ceas

O carte [ Ps. Te iubesc sau ce carte crezi ca i-ar place]

Mie colega mea mi-a facut cadou un cd cu cartile [ in word] vampirii sudului. Le. a cumparat de pe net. 3 euro cred ca a dat:d

O poza cu voi doua in rama. Daca aveti una.

O poezie si inca ceva.thinking

| ancutsa13 a răspuns:

Daca ii place sa se machieze poti sa-i iei niste produse de make-up. Ai mai putea sa-i iei o bluzita sau o carte potrivita cum ar fi Manual De Stil de Dana Budeanu, Cum Sa Fii O Lady. Mic Tratat De Eleganta de Candace Simpson-Gilles si alte carti de genul. Succes:*

| Angel1995 a răspuns:

Ideal ar fi sa o intrebi pe ea ce isi doreste...

Insa, daca nu poti, gandeste`te ce ti-ar place tie sa primesti.

Distractie placuta!

Take care^_^

| Anv a răspuns:

Ceva semnificativ care sa reprezinte prietenia voastra.winking

| Maria_8157 a răspuns:

Un tricou sau o perna personalizata cu o poza de-a voastra:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-i bijuterii handmade (bratara sau cercei, medalion sau o brosa handmade)sau inrameaza o poza misto cu voi sau cu gasca.Ar merge fain si un tricou personalizat, dai comanda pe net sau poate gasesti unul gata facut in magazine.Bafta!