| Nistor_Carmina_1994 a întrebat:

Am o problema si sper sa gasesc ajutor din partea voastra. Sambata merg la ziua unui coleg si habar n-am ce cadou sa-i cumpar baiatul are 12 ani. Astept cat mai multe solutii care este cea mai buna primeste funda.

Răspuns Câştigător
| twilightt a răspuns:

Pai...Eu zic sa ii cumperi ceva gen...Un fular, poate ar merge un joc video[daca ii plac]Blugi[daca stii ce marime poarta sigur il vei surprindewinking]o carte[daca ii place sa citeasca]O minge de aia smecherahee hee nike, puma, adidas, kappa.Sau niste manusi din alea d portar.
Un ursulet, o bratara personalizata cu numele lui, un tort, un ceas, un parfum, Niste casti din alea mari de ascultat muzicahee hee, un telefon, un mp 3, sau mp4,[daca ai bani dar nu cred ca tii irosesti nu?] un tricou cu vreun nume de fotbalist sau cu fata vreunui luptator ceva decorativ si o ciocolata ar merge ok. Un Carnetel in care sa noteze fazele preferate poti sa ii cumperi un CD cu trupa/cantaretul preferat o sapca depinde ce-i place. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Nistor_Carmina_1994 explică (pentru twilightt):

Multumesc de idei deja stiu ce o sa-i cumpar

5 răspunsuri:
| CatalinaaM a răspuns:

Poti sa ii cumperi un parfum, un ceas, o caciula sau un fular (ca tot a venit vremea rece), un tricou sau un pulover, o minge de fotbal(daca ii place fotbalul), o curea... Acum depinde si de hobby-urile lui, de ex daca e pasionat de calculatoare/jocuri pe calculator poti sa ii cumperi un joc sau daca ii place sa citeasca, o carte thinking! Sper ca te-am ajutat cat de cat! :*

| Nistor_Carmina_1994 explică (pentru CatalinaaM):

Ai niste idei bune dar problema este ca nu prea stiu cei place si imi este foarte greu sa gasesc un cadou potrivit

| CatalinaaM a răspuns (pentru Nistor_Carmina_1994):

Atunci mergi la sigur! Cumpara-i un parfum sau un pulover/caciuca/fular! N-are cum sa nu-i placa.

| Mihaela_Buzduganmih_1998 a răspuns:

Pati sa ii cumper o rama de fotografie si sa pui o fotografie cu voi doi :0