| Fifylici a întrebat:

Merge sa iti retragi voturile acordate unui raspuns? Adica ma uitam peste voturile unui user unde m-a votat si pe mine si cand m-am uitat a 2-a oara nr voturilor erau mai putine si nici raspunsul meu in lista lui cu voturi nu mai aparea chiar daca mie la raspunsul meu de pe pegina mea inca aparea ca am acel vot.
Se poate si asa ceva?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Nu nu se poate. a trecut ceva timp in care tu nu te-ai mai uitat la respectivul user si el nu a mai votat.in caz de nu ai obs.acolo scrie voturi in ultimele zilewinkingsi so fi inplinit acele 60 de zile si logic ca a luat-o de la capat.winking

8 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Ce ai mai esti bolnava? daca nu iti convine ca am incercat sa te ajut de ce mi-ai dat fundita?

| valy a răspuns:

Nu am nevoie de mila tawinking

| valy a răspuns:

Fac doar ce spune site-ulwinkinga ajutawinkingnu e nimic personalwinking

| Fifylici explică:

Vali draga, cand mai vezi vreo intrebare de-a mea dai next.

| Fifylici explică:

Apreciez gestul, dar nu te-ai saturat sa tot imi reprosezi ca sunt bolnava la cap? de parca ti-ar pasa tie are cui sa-i pese. Ti-am dat blestemata aia de funda fiindca era-i singurul care a raspuns + ca ti-a prins bine, nu?
Dupa ce m-ai inlaturat ca pe un gunoi, pe site imi sari un ajutor? No way...

| Fifylici explică:

Aaa si sa fie meniul complet dau si un folositor si inteligent

| Fifylici explică:

Nici nu trebuie sa ai nevoie de mila mea, nu am facut nimic care sa arate compasiune pentru tine din partea mea. daca cerseai fundite si alte chestii mai ziceam dar asa... Tu vi cu stupidul eu vin cu un inteligent sau folositor asa am fost eu mai darnica din totdeauna nicidecum miloasa si apoi tu erai cel care nu vroia sa ma vada de ce iti arati tu compasiunea si dispretul pe care mil porti ajutandu-ma?

| Fifylici explică:

Ei bine... daca faci ce spune politica site-ului pe langa faptul ca numele site-ului e destul de sugestiv politica mai cere ca orice limbaj cu caracter obscen trebuie raportat ralucai asa nu inteleg ce mai astepti de nu ma raportezi e chiar asa de greu?