| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Deci pana la urma mergem la scoala pe 30 noiembrie si 2 decembrie?

5 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Da,se merge la scoala!

| mgtow a răspuns (pentru Deniisze):

Stiam eu ca romanii nu au pic de mila ca sa va lase 2 sau o zi in plus, asta e viata la noi in tara, sanatate tuturor si va iubesc pe toti buni rai cum sunteti. Ce dor am de tara dar nu mai e mult si ma intorc.

| ZoZoHeart a răspuns:

Da, mergem in ambele zile. Doar 1 decembrie e liber, fiind ziua romaniei. Eu pe 2 am teza :s...

| princess97 a răspuns:

Da

| NiallsFutureWife a răspuns:

Nu se merge la scoala pe 1 Decebrie

Dar pe 30 si pe 2 nu ai de ce sa nu mergi, deci mergem la scoala

Avem o zi liberra pe 1 Decembrie