| FocusMood a întrebat:

Mergem vineri la scoala?

Răspuns Câştigător
| Imonettex a răspuns:

Hmm.buna intrebare laughing nu cred, ca maine e 1 decembrie.si cum avem si de recuperatcrying. Oricum depinde de scoala, sunt unele care si de 1 fac ore :-s.

3 răspunsuri:
| Chaotic a răspuns:

Noi nu mergem la scoala ptc joi este 1 decembrie iar sambata trecuta am facut ore ca vineri sa ne lase acasa...deci la mine azi e ultima zi si weekendtongue

| NancySweetty99 a răspuns:

Buna! eu cred ca vineri nu mergem la scoala o zi ce mai conteaza colegii mei nu merg deci nu mergem Weekend! fundita?

| AndreeaFrancesca a răspuns:

Scoala noastra da P.S. sunt la scoala Grigore Moisil din Navodari