| regitzy a întrebat:

Vineri trebuie sa mergem la scoala?

Răspuns Câştigător
| Yoana3 a răspuns:

In 1 si 2 Decembrie nu mergem la scoala. Sper ca te-am ajutat happy

8 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Eu nu merg vineri la scoala.Am facut ore sambata ca sa nu mai fac vineri.

| Irenexd a răspuns:

DA doar joi este zi libera deoarece este ziua nationala a romaniei asa ca asta e VİNERİ la scoala cu noi! bafta la scoala :d

| Anq209 a răspuns:

Da,normal.Dar din fericire pentru noi, joi este 1 decembrie(ziua nationala a romaniei)si suntem liberi.Supeeeeeeeeeer happy. Funda?

| AlexutuDeiu a răspuns:

Depinde la ce scoala esti?
La alte scoli nu se merge miercuri si joi, iar vineri Da.
Intreaba un profesor, trebuie sa se fi decis deja.

| blackrain a răspuns:

Da, vineri nu este nici o sarbatoare. este 2 decembrie. nimic special. dar daca te referi la 1 dec, nu te duci la scoala. este zi libera data prin lege

| fericitaaaa a răspuns:

Paii. ai fost sambata 26-11-2011 la scoala? daca ai fost vineri nu o sa mergi oricum o sa te anunte profesorii

| kattallyynn a răspuns:

Din pacate doar joi avem kiber, vineri trebuie sa fim prezenti la ore

| SmileSmileSmile a răspuns:

De fapt joi pentru ca joi e 1 decembrie.Si nu, nu mergem la scoala!happyFunda?