| Heilinheilo a întrebat:

Mergeti de 1 mai la mare? Si daca nu, unde vi-l petreceti?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred ca la o pizzerie, cu ocazie zilei de nasterehappy.

| Adry05 a răspuns:

@Heilinheilo, multumesc frumos! kiss

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Nu merg la mare.
Noi facem o petrece la o prietena acasa. Asa facem in fiecare an. :X:X

| AnGeL a răspuns:

Noi mergem la padure

| Heilinheilo explică:

La multi ani, Adry05!

| Heilinheilo explică:

AnnaAnita, habar nu aveam ca sunt asa multe religii, eu aproximat dar eram departe de raspunsul corectlaughing
Tu de unde stiaismug?

| strawberry03 a răspuns:

Pai...sincer chiar nu stiu unde voi merge, dar vreau mai mult sa iti raspund la intrebarea mea cea cu nr de religii pai, sunt peste 9000 de religii in lume deci nici pe aproape nu erai cu 600laughingoricum fata de altii cu 11-12 sau 20laughinge bun. nimeni nu a nemerit exact nr