| ralucaralu a întrebat:

Mergeti la colindat anul asta? Cu cine si la cine?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Am un vecin micut in varsta de 4 anisori si jumatate si isi doreste mult sa mearga la colindat cu mine desi am 17 ani si mi-e cam rusine o sa merg cu el pe la vecini pe la prietenibatting eyelashes

7 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Da, eu merg chiar daca sunt cam mare(eu consider ca varsta nu conteazaoh go on.si daca mergi doar la prieteni, tot sub forma de colind este)big grin. Merg cu cea mai buna prietena a mea.Mergem la prieteni, parinti, colegi, profesoribig grin Dar tu?

by daiiwinking

| StilSanatos a răspuns:

Chiar daca e obositor dar asta da farmecul craciunului, mai intai o sa astept eu colindatorii, iar apoi o sa mg cu prietenii pe la rude, prieteni, etc, si la institutii preqm:primaria, politia, parohia, etc.cand eram mica mergeam in toata localitatea la colindat, era fff frumos, distraqtie plaqta celor care mergeti:d:d

| ralucaralu explică:

Pai si eu merg cu niste colege pe la profesori, parinti etcwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt prea "mică" să merg la colindat, o să aştept colindătorii acasă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am mers niciodata cu colindul straight face.
Deci nici anul asta nu merg ...nu se discuta ceilalti ani oh go on.

| byby_2268 a răspuns:

Dahappy
Cu prieteniismug

| askanyo a răspuns:

Eu cu colegii de clasa si la profesori, iar daca mi se strica calulatorul pana atunci merg si la altibig grin